Druga połowka

Znajdż ją właśnie tutaj

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-08-14 14:39:33

Kocham Dziewice

Gość

kochajmy sie ;)

hej Dziewczyny  jesli bedzieecie kiedys same w domu i bedziecie mialy Ochote  popisac a moze nawet pogadac o czyms niegrzecznym  to piszcie smiało do mnie  ja sie Wami zaopiekuje
25667361 oto i moje gg ;d piszcie nie wstydzcie sie (wylacznie Dziewice,kocham was )

 

#2 2010-08-15 23:05:09

 Mój świat i moje kredki;*

Moderator

22442993
Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: kochajmy sie ;)

szukam chłopaka w wieku 11-14 lat. najlepiej by mieszkał koło wawy

cosik o moim wyglądzie: mam morskie oczy( nie zliczysz odcieni niebieskiego i zielonego ;D)
włosy heh, również nie wiem jak tu określić ich kolor. trochę blond, tochę rudy, troszkę czekoladowy..hmm...złoty..? jak zobaczysz to sam ocenisz ;**
mam garstke piegów, lecz ładnie to wygląda i mleczną skórę.
wzrost: 156 (haha xD)
a co do (c)harakteru (przez jakie h się to pisze??) to hm.. bywam niegrzeczna xD. a tak na poważnie to czasami mam doła lecz zazwyczaj wręcz promienieję radością, co sprzyja moim psotom ;P dla niektórych jestem miła a dla innych wręcz wredna, chamska..
zainteresowania: żucie gumy do żucia i zbieranie takich do ścierania to moja mania * a oprócz tego to słuchanie Ke$hy,Nightwisha i oczywiście niezastąpionych Black Eyed Peas. Uwielbiam również włazić na drzewa i tam w kompletnej ciszy(odgłosy natury w lesie mi nie przeszkadzają) układać piosenki. Co do takich artystycznych hobby to piszę książkę i sądzę, że wkrótce podam jakiś link ze stronką na której umieszczę me dzieło. Nie zaponę również wspomnieć o tym, że uwielbiam czytać wszelkie książki każdego rodzaju, no może oprócz tych historycznych ;]. Noi lubię sport ;>
Jak chcesz wiedzieć więcej to napisz wiadomość  lub pisz na gg:22442993


- Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść obok ciebie jeszcze raz?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radio-narew.pun.pl www.finanse.pun.pl www.nakamasoul.pun.pl www.tempusnostrumest.pun.pl www.dbstory.pun.pl