Druga połowka

Znajdż ją właśnie tutaj


#1 2010-08-15 22:07:38

 Mój świat i moje kredki;*

Moderator

22442993
Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 4
Punktów :   

szukam chłopaka 11-14 lat^^ ;** jestem sexy laską ;)

szukam chłopaka w wieku 12-14 lat.. pisać prywatne wiadomości lub na gg

a taki opis mnie to..
włosy:złote z czekoladowymi pasemkami i płomienno rudymi końcówkami (nieziemski efekt!)
oczy: hm..jedno mam zielone, wręcz morskie(różne odcienie zieleni) a drugie ciemno niebieskie (różne odcienie niebieskiego). (!)
noi oczywiście mam to co kazda laska miec powinna, SEXY DUPKĘ i obfite piersi (największe z klasy xD)...
co tu by jeszcze napisać?;] może tak dla zachęty..wielokrotnie słyszałam skierowane do mnie "Kocham Cię" .ja sama to nikomu jeszcze nie powiedziałam kocham cie.może to słowo,zdanie jest przeznaczone włśnie dla ciebie? nie żebym się chwaliła ale czesto słyszę że jestem sexxowna..nawet moje koleżanki mówią mi że zazdroszczą mi urody. o_O ostrzegam jestem laska dla wytrzymałych facetów ;**

a co do charakteru to..jestem nieznośna.tak,serio.wredna.szorstka.niemiła.lecz taka jestem tylko dla osób nudnych i głupich. dla pozostałych jestem miła,wręcz czarująca,kochana,słodka..czasami flirtuję,zabawiam..lecz ostrzegam,nie wytrzymasz mojego charakterku ;] lecz czemu nie spróbować?:]
u chłopaka cenię sobię inteligencję,charakter (troskliwy,miły,pociągający..mrr..,)..noi to czy jest sexowny czy nie;]
jeszcze ci mało?poznaj i tak ze mną nie wytrzymasz ;>


- Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść obok ciebie jeszcze raz?

Offline

 

#2 2011-02-27 20:11:14

Piotrek

Gość

Re: szukam chłopaka 11-14 lat^^ ;** jestem sexy laską ;)

moje gg napisz33817296

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.osm.pun.pl www.mesjasz.pun.pl www.polishdragon.pun.pl www.teleinfo.pun.pl www.hatelove.pun.pl